A2523ANR EPIC NERO MARQUINIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2523ANR |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |
| Block | A2523ANR |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | NATURAL |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 37 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |
Select the slabs:
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187